KOLEJNA EDYCJA LEONA ZA NAMI

W tym roku szkolnym nasi uczniowie kolejny raz mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i zmierzenia się z rówieśnikami z całej Polski w konkursie Leon z języka angielskiego, matematyki i sprawności zintegrowanych. Pośród klas 2-3 uzbierało się 32 ochotniczek i ochotników, którzy spróbowali swoich sił w edycji jesiennej, a było z kim konkurować!

W teście z matematyki brało udział 3385 uczniów klas II i 3209 uczniów klas III. Język angielski pisało 1211 uczniów klas II i 999 uczniów klas III. Sprawności zintegrowane cieszyły się zaś zainteresowaniem 1123 uczniów klas II i 1008 uczniów klas III. To naprawdę wysokie liczby!

Mamy zaszczyt przedstawić 4 naszych laureatów i laureatek. Są nimi:

Klara Bednarska - 4 miejsce w ogólnopolskim konkursie z matematyki
Anna Skrzypczak - 7 miejsce w ogólnopolskim konkursie z matematyki
Alicja Pachucka - 10 miejsce w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego
Marcel Kłomski - podwójny laureat, 9 miejsce w ogólnopolskim konkursie z matematyki i 10 miejsce z języka angielskiego

Gratulujemy wysokich wyników wszystkim, bez wyjątku. Cieszymy się, że nasi uczniowie chcą poszerzać wiedzę i poznawać swoje mocne strony. Udział w konkursach od najmłodszych lat pozwala im zaznajomić się z regułami panującymi podczas różnorodnych olimpiad i budzi nadzieję na kolejne lata nauki. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Koordynatorki sesji jesiennej
pani Ada Bielawska