Konkurs Leon rozstrzygnięty!

Sesja jesienna już za nami. W dniach 20-22 października nasi uczniowie klas I-III przystąpili do ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego w którym mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z następujących dziedzin: język angielski, matematyka i zintegrowane sprawności. Liczba uczestników w całej Polsce wynosiła setki, a nawet tysiące osób dla poszczególnych kategorii przedmiotowych i wiekowych. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomem uczestnictwa, a ośmioro otrzymało tytuł laureata.

Najlepsze wyniki z języka angielskiego prezentują się następująco:

2 miejsce - Alicja Pachucka, kl. 1a

4 miejsce - Klara Bednarska, kl. 1a

6 miejsce - Maria Smolarska, kl. 1a

7 miejsce - Zuzanna Ptaszyńska i Paweł Kowalski, kl. 1a

9 miejsce - Aleksander Pietrzak, kl. 1a

10 miejsce - Aleksander Stecki, kl. 1a

Z matematyki najwyższy wynik to:

7 miejsce - Eryk Drab, kl. 3b

Wszystkim uczniom, bez względu na rezultaty, serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zmagań w nadchodzącej sesji wiosennej! Zapisy trwają do końca lutego. Więcej informacji u wychowawców i nauczycieli przedmiotów.

Szkolni koordynatorzy konkursu:

pani Ada Bielawska