Uczennice naszej szkoły miały niezwykłą okazję wzięcia udziału w wydarzeniu kulturalnym, które rozgrywało się w wyjątkowym miejscu – Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dzięki współpracy z fundacją Teraz Wy. To tu, w inspirującej atmosferze, nasze utalentowane uczennice - Helena Słowik z klasy 4a i Maja Antosz z klasy 6a, prezentowały swoje prace na wystawie zorganizowanej  z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, pt. „Niesamowita Kobieta”.

W otoczeniu dzieł utalentowanych artystów, prace uczennic stanowiły piękny hołd różnorodności kobiecej sztuki. Dodatkowo, ich udział w koncercie nie tylko dostarczył estetycznych wrażeń, ale również otworzył drzwi do lekcji empatii, składającej się na wyjątkową atmosferę tego wydarzenia.

Miejsce, jakim było Bydgoskie Centrum Wolontariatu, stało się sceną nie tylko dla artystycznej ekspresji, ale również dla budowania świadomości i wrażliwości młodych twórców. Prace naszych uczennic wkomponowane w to wyjątkowe wydarzenie były dowodem na to, jak inicjatywy artystyczne mogą inspirować i rozwijać nie tylko talenty, ale także spojrzenie na różnorodność wyrażaną przez sztukę. Jesteśmy dumni, że nasza szkoła może być częścią takich inspirujących wydarzeń, kształtując talent i pasję młodych twórców