Mamy przyjemność poinformować wszystkich, że rozpoczął się nowy rok szkolny w naszej Szkole Podstawowej! To dzień, który zawsze jest pełen emocji, nadziei i nowych możliwości. Tegoroczne apele przygotowali uczniowie klasy 2b, której wychowawcą jest pani Grażyna Kwiatkowska oraz klasy 5b z wychowawcą panią Martyną Zielińską.

Na każdym apelu obecny był sztandar, który jest symbolem naszej szkoły i jednoczy społeczność. Sztandar ten przypomina o naszych wartościach i celach, które dążymy osiągnąć.

Klasy 2b i 5b zaskoczyły wszystkich krótkimi, ale bardzo kreatywnym przedstawieniami, które przygotowali.  To wspaniała okazja, aby docenić zdolności artystyczne naszych uczniów. Nie mogło zabraknąć również przemówienia pana Dyrektora.  Przekazał nam ważne przesłanie na ten nowy rok szkolny, zachęcając do ambitnych celów i ciężkiej pracy.

Jesteśmy przekonani, że ten rok szkolny będzie pełen sukcesów i wspaniałych chwil. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie będą się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i umiejętności, a także tworzyć trwałe przyjaźnie.

Rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze szczególny moment, który jednoczy naszą społeczność. Cieszymy się, że możemy go przeżyć razem i razem dążyć do osiągnięcia naszych celów. Szczególnie gorąco witamy nowych uczniów z klas pierwszych.

Życzymy, aby ten rok przyniósł:

WSZYSTKIM UCZNIOM wiele radości i zadowolenia, przyjemności z nauki i najlepszych stopni,

NAUCZYCIELOM oraz pozostałym PRACOWNIKOM SZKOŁY samorealizacji zawodowej, wielu osiągnięć oraz satysfakcji z pracy,

RODZICOM wiele nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.

Mamy nadzieję, że ten rok będzie obfitował w wiele sukcesów nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Szkoły Podstawowej nr 41

w Bydgoszczy