W sobotę, 18 stycznia 2020 roku o godzinie 9.00  oficjalnie  rozpoczęły się rozgrywki XI RODZINNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO.  Jak  każdego roku ideą zawodów było aktywne i wspólne (wraz z rodzicami) spędzenie  czasu wolnego od zajęć dydaktycznych w najlepszy sposób dla zdrowia. Do  zawodów przystąpiło 11  rodzin uczniów naszej szkoły.  Zawody  rozgrywane były w sali gimnastycznej SP 41 na czterech stołach równocześnie. Rodzinna  „potyczka” składała się z pojedynku dziecka z dzieckiem, następnie rodzica z  rodzicem oraz wspólnej gry deblowej. Każdej grze towarzyszyły niesamowite  emocje, były więc tak zwane „ piątki”  oraz zgodne z duchem sportowej walki podziękowania za wspaniałą zabawę. Wszyscy  uczestnicy nagrodzeni zostali medalami, dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi, a trzy najlepsze drużyny  – okolicznościowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi  ufundowanymi przez Radę Rodziców oraz Radę Osiedla Szwederowo.

Bardzo dziękujemy !!!

Klasyfikacja medalowa:

I miejsce – Rodzina Kulwickich z Mateuszem na czele

II miejsce – Rodzina Brzuskiewiczow  z Danielem na czele

III miejsce – Rodzina Kojro z Adrianem na czele

Zapraszamy do kolejnych rozgrywek już w marcu !!!