ÓSMOKLASIŚCI, POWODZENIA NA EGZAMINIE!

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały dobrymi wynikami. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!

Czytaj więcej!

POZNALIŚMY ZWYCIĘZCÓW KONKURSU "ZNAWCA BAJEK"

Dnia 20.05.2022 roku odbył się w naszej szkole konkurs pt. "Znawca bajek w j.angielskim i polskim" dla klas 4-6.

Czytaj więcej!

CZAS NAUKI POZA SZKOŁĄ, CZYLI WYCIECZKA DO POZNANIA I PUSZCZYKOWA

W bardzo słoneczny dzień, tj. w czwartek, 19 maja 2022 roku uczniowie klasy 5a i 5b wraz ze swoimi wychowawcami, czyli Panią Joanną Kućmają i Panem Gracjanem Czapiewskim, a także Panią Moniką Papieską udali się na całodniową wycieczkę szkolną do Poznania i Puszczykowa.

Czytaj więcej!

SUKCESY KAJAKARZY W MISTRZOSTWACH

W sobotę 14 maja odbyły się Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy w kajakarstwie. Z wielką dumą ogłaszamy, że kilkoro uczniów przyniosło chlubę naszej szkole zdobywając tytuł mistrza i wicemistrza.

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY NA CHARYTATYWNY PIKNIK Z UKRAINĄ

Czytaj więcej!

„ŚWIĘTUJEMY URODZINY KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO”

Z radością informujemy, że Aleksandra Rutkiewicz z klasy 8a i Oliwia Ważny z klasy 7c zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu, którego celem było rozwijanie i pielęgnowanie wspólnego dziedzictwa historii.

Czytaj więcej!

SUKCESY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W piątek 13 maja odbyła się w murach naszej szkoły niezwykła uroczystość. Starszy wizytator z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, pani Katarzyna Sobieszczańska, wręczyła naszym uczniom - laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych - statuetki i zaświadczenia.

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY NA KONKURS "ZNAWCA BAJEK" 2022

W piątek - 20 maja zapraszamy klasy 4-6 na podsumowanie projektu eTwinning oraz tutoringu.

Czytaj więcej!

SUKCESY SPORTOWE NIE TYLKO W SZKOLE...

Uczniowie naszej szkoły często rywalizują w różnych dyscyplinach sportowych, zdobywają medale, puchary, jednak nie tylko w ramach zawodów szkolnych, ale również na arenie pozaszkolnej. Przykładem jest uczeń klasy 8a Aleksander Romanowski.

Czytaj więcej!

INFORMACJE NA TEMAT EGZAMINU NA KARTĘ ROWEROWĄ

W czerwcu 2022 roku w szkole będzie zorganizowany test teoretyczny oraz egzamin praktyczny dla chętnych uczniów klas czwartych, którzy ukończyli 10 lat (najpóźniej w dniu egzaminu).

Czytaj więcej!