EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2024 PRZESZEDŁ DO HISTORII

W dniach od 14 do 16 maja odbył się egzamin ósmoklasisty, który jest kluczowym momentem w edukacji każdego ucznia kończącego szkołę podstawową.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z DYREKTORAMI NASZEJ SZKOŁY

Dnia 17 maja do naszej szkoły zawitali wyjątkowi goście. W ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego „Od pasji do kariery” zaproszenie na spotkanie ze społecznością szkolną przyjęli obecny dyrektor szkoły oraz jego poprzednicy.

Czytaj więcej!

PRACE UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY NA WYSTAWIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

Uczennice naszej szkoły miały niezwykłą okazję wzięcia udziału w wydarzeniu kulturalnym, które rozgrywało się w wyjątkowym miejscu – Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dzięki współpracy z fundacją Teraz Wy

Czytaj więcej!

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Dnia 28.05.2024 r. w naszej szkole odbędzie się egzamin teoretyczny na kartę rowerową dla chętnych uczniów, którzy ukończyli 10 lat.
Uczniowie, którzy otrzymają pozytywny wynik testu będą mogli przystąpić do części praktycznej egzaminu, która planowana jest na dzień 07.06.2024 r.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU "LIVE AND LET LIVE"

9 maja podczas 'Dnia eTwinning' mieliśmy okazję spotkać się online z naszymi partnerami ze szkół z Turcji, Francji i Grecji.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM

Dnia 9 maja w murach naszej szkoły gościliśmy dwie wyjątkowe absolwentki, które pełnią funkcje ratowniczek wodnych w Bydgoskim Pałacu Młodzieży.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z LEŚNICZYM

W poszukiwaniu ciekawego człowieka w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego „Od pasji do kariery”, uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wyruszyli na ekscytującą wycieczkę do Nadleśnictwa Białe Błota.

Czytaj więcej!

UCZENNICE TWORZYŁY ILUSTRACJE DO KALENDARZA

Cztery utalentowane uczennice naszej szkoły miały okazję wziąć udział w inspirujących warsztatach na temat tolerancji, solidarności oraz empatii, które odbyły się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu we współpracy z fundacją Teraz Wy.

Czytaj więcej!

NARODOWY DZIEŃ ZWYCIĘSTWA W BYDGOSZCZY

Uroczystości związane z rocznicą zakończenia II wojny światowej odbyły się w sercu Bydgoszczy, na Starym Rynku, gdzie oddaliśmy hołd ofiarom i uczciliśmy bohaterów tamtych wydarzeń.

Czytaj więcej!

ŚWIĘTOWALIŚMY WAŻNE ROCZNICE

29 oraz 30 kwietnia 2024 roku odbyły się w naszej szkole akademie z okazji Święta Konstytucji 3 maja.

Czytaj więcej!