NASZA SZKOŁA W PROJEKCIE „BYDGOSKA SZKOLNA LIGA EMPATYCZNA – SZLEM 2025/2026”

W roku szkolnym 2025/2026 nasza szkoła uczestniczyła w pierwszej edycji projektu Bydgoska Szkolna Liga Empatyczna – SZLEM, którego celem jest rozwijanie empatii, wzmacnianie relacji rówieśniczych oraz budowanie bezpiecznego i wspierającego środowiska szkolnego.

Czytaj więcej!

PRZYRODNICZY SUKCES ANASTAZJI

Z dumą przekazujemy wiadomość o znakomitym osiągnięciu Anastazji Wachowskiej z klasy 4b, która została Laureatką III miejsca w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczego „Świetlik”.

Czytaj więcej!

PROJEKT STEAM "A SAFE, FUNCTIONAL AND ECOLOGICAL CITY" (BEZPIECZNE, FUNKCJONALNE I EKOLOGICZNE MIASTO)

Koniec roku to czas wielkich podsumowań. Oto efekty jednego z większych projektów STEAM, które udało się zrealizować w drugim semestrze.

Czytaj więcej!

SUKCES NASZYCH UCZENNIC

Uczennice klasy 4b odniosły sukces w międzyszkolnym konkursie „Zielnik Młodego Badacza”, realizowanym w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego.

Czytaj więcej!

GRECKIE MOZAIKI W NASZEJ SZKOLE

Zainspirowani mozaikami podziwianymi podczas pobytu na Rodos, uczniowie zamienili szkolne boisko w kolorową przestrzeń pełną greckich wzorów, wakacyjnych wspomnień i twórczej zabawy.

Czytaj więcej!