KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE WIOSENNE KĄCIKI KLASOWE ROZSTRZYGNIĘTY!

Sale lekcyjne nabrały kolorów, stały się słoneczne, kwieciste i pachnące. A wszystko to za sprawą szkolnego konkursu na najbardziej wiosenny wystrój klasy zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Czytaj więcej!

WKRÓTCE WIOSNA - POCZUJ WIOSNĘ W SWOJEJ KLASIE!

Samorząd Uczniowski zachęca do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej wiosenny wystrój sali lekcyjnej.

Czytaj więcej!

TO BYŁ WYJATKOWY DZIEŃ W NASZEJ SZKOLE

Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza jako święto wyjątkowe i szczególnie wyczekiwane. W tym roku Samorząd Uczniowski już od samego rana witał wszystkie Panie szerokim uśmiechem, garścią ciepłych słów oraz słodkimi podarkami.

Czytaj więcej!

BYŁO BAAARDZO SŁODKO!

Z okazji tłustego czwartku, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski przygotowali dla wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły słodką niespodziankę. Pączki - tak pyszne, że palce lizać!

Czytaj więcej!

MIKOŁAJKI JUŻ ZA NAMI

W poniedziałek, 6 grudnia br., do naszej szkoły zawitali Pomocnicy Świętego Mikołaja. Dzięki wsparciu Rady Rodziców oraz ochoczemu zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego każdy uczeń otrzymał tego dnia słodki upominek.

Czytaj więcej!

GRUDNIOWY DZIEŃ Z KOLOROWYM ATRYBUTEM

Już w najbliższy poniedziałek (6 grudnia), każdy uczeń, który pojawi się w szkole ubrany na czerwono lub założy czapkę świętego Mikołaja, będzie mógł cieszyć się dniem bez odpowiedzi ustnej oraz niezapowiedzianej kartkówki.

Czytaj więcej!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

W poniedziałek, 22 listopada, uczniowie i nauczyciele ubrani w żółte stroje, niczym drobne promyczki słońca, rozświetlili szkolne korytarze.

Czytaj więcej!

WSPIERAMY BYDGOSKIE SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas 0-8 do udziału w konkursie na zbiórkę największej ilości karmy dla psów.

Czytaj więcej!

ZNAMY SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2021/2022

Uczniowie klas IV-VIII wybrali swoich kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej!

TŁUSTY CZWARTEK JUŻ ZA NAMI!

Z okazji tłustego czwartku, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski przygotowali dla wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły słodką niespodziankę.

Czytaj więcej!