KOCI ŚWIAT - ZBIÓRKA DLA KOCIAKÓW

Z okazji Dnia Kota chcielibyśmy podarować karmę najbardziej potrzebującym i chorym kotkom będącym pod opieką Stowarzyszenia „ArbuZ - Adopcje”. Zapraszamy wszystkich miłośników kotów i nie tylko, do udziału w zbiórce dla kociaków, która będzie trwać od 09.02.2022 r. do 17.02.2022 r.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI - IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ !

Ideą kampanii jest wspólne kultywowanie jednej z najpiękniejszych tradycji – pisania kartek świątecznych w społeczeństwie, w którym tak ważną rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI „DZIECIAKI SŁODZIAKI”

Zebrany słodki podarunek serca został w całości dostarczony do Bazyliki pw. Św. Wincentego a Paulo, a następnie spakowany i przekazany przez młodzież do domów dziecka i dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI „WSPÓLNIE ZACZARUJMY RZECZYWISTOŚĆ NA DZIECIĘCEJ ONKOLOGII I CHIRURGII”

W dniach od 10 do 30 listopada br. w naszej szkole odbyła się zbiórka kolorowych skarpet, ołówków, kredek, bloków, kocyków, maseczek dla Małych Pacjentów przebywających na oddziale w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

AKCJA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

Czytaj więcej!

RUSZYŁA ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII I ZAKRĘTEK

Jak co roku zapraszamy do zbierania zużytych baterii, akumulatorów małogabarytowych do 2,5 kg oraz nakrętek.

Czytaj więcej!

WOLONTARIUSZE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Wolontariuszami roku 2020/2021 zostali uczniowie klas ósmych: Emilia Owczarczak, Alicja Kaźmierkowska, Weronika Siwak oraz Michał Kocikowski.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ZUŻYTYCH BATERII I AKUMULATORÓW MAŁOGABARYTOWYCH

W roku szkolnym 2020/2021 zebraliśmy prawie 600 kg baterii. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom za aktywne włączenie się do akcji.

Czytaj więcej!

DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy mimo pandemii zaangażowali się w akcję zbiórki akcesoriów i karmy dla kotów ze schroniska w Bydgoszczy w ramach Międzynarodowego Dnia Kota.

Czytaj więcej!

WOLONTARIUSZE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW KLAS I-VIII NA E-KOREPETYCJE.

Czytaj więcej!