NASZA SZKOŁA ZAGRAŁA DLA WOŚP

Z wielką radością informujemy, że udało się nam zebrać kwotę 3475,54 zł.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI ,,ŚWIĄTECZNA PAKA DLA ZWIERZAKA’’

Przez ostatnie tygodnie w naszej szkole trwała akcja „Świąteczna Paka dla Zwierzaka”, zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski, polegająca na zbiórce karmy dla zwierząt z bydgoskiego schroniska.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI: „ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM I..."

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Zostań Świętym Mikołajem i podaruj dzieciom, które spędzają święta w szpitalu odrobinę świątecznej atmosfery”, w ramach której w okresie przedświątecznym na terenie naszej szkoły zorganizowaliśmy zbiórkę darów dla dzieci.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI „KARTKA ŚWIĄTECZNA NA CELE AKCJI POMOCOWYCH”

Życzenia bożonarodzeniowe przekazaliśmy podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Bydgoszczy oraz dzieciom przebywającym w szpitalu.

Czytaj więcej!

FINAŁ ZBIÓRKI DLA POTRZEBUJĄCYCH W CENTRUM POMOCY DLA BEZDOMNYCH MĘŻCZYZN W BYDGOSZCZY

Czytaj więcej!

ŚWIĄTECZNA PAKA DLA ZWIERZAKA

Zapraszamy do włączenia się w akcję Szkolnego Koła Wolontariatu oraz SU „Świąteczna Paka dla Zwierzaka" dla bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

Czytaj więcej!

ZBIÓRKA DARÓW DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. W ten szczególny dzień pamiętamy o zwierzętach i dla nich organizujemy zbiórkę karmy i akcesoriów, które trafią do Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI "DZIECI-DZIECIOM"

Nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki najpotrzebniejszych artykułów, które zostały przekazane na Ukrainę przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Dom Ukraiński. Akcja została przeprowadzona pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

„IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!”

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!”

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE AKCJI „WSPÓLNIE ZACZARUJMY RZECZYWISTOŚĆ NA DZIECIĘCEJ ONKOLOGII I CHIRURGII”

Czytaj więcej!