KONKURS "WIĘCEJ NAS ŁĄCZY, NIŻ DZIELI" ROZSTRZYGNIĘTY!

W marcu nasi uczniowie mieli szansę zaprojektować swój własny, niepowtarzalny gatunek ryb i wziąć tym samym udział w szkolnym konkursie plastycznym, którego ideą jest promowanie różnorodności, równości, otwartości i tolerancji.

Czytaj więcej!

POZNALIŚMY WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO!

W środę, 2 marca 2022 roku otrzymaliśmy informację, że został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Cuda natury Finlandii”, którego organizatorem był Konsulat Republiki Finlandii w Toruniu.

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Czytaj więcej!

III EDYCJA KONKURSU SZTUKA 2.0 ZOSTAŁA ROZSTRZYGNIĘTA!

Uczniowie naszej szkoły, tj. Iga Olejnik z klasy 5a oraz Ksawery Zborowski z klasy 4a wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Sztuka 2.0”, który został zorganizowany w ramach V edycji Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!

MOC SUKCESÓW PLASTYCZNYCH UCZNIÓW KLAS STARSZYCH

9 grudnia 2021 roku dotarły do nas wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. "Gdzie zaczęła się Solidarność?"

Czytaj więcej!

BYĆ JAK PABLO PICASSO. WYSTAWA MASEK KUBISTYCZNYCH KLAS SIÓDMYCH

Po raz kolejny uczniowie klas siódmych naszej szkoły tworzyli maski kubistyczne, które były praktycznym elementem lekcji o tym nurcie sztuki początku XX wieku.

Czytaj więcej!

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT. „MÓJ WYMYŚLONY ŚWIAT” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

W piątek, 22 października 2021 roku otrzymaliśmy informację, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Mój wymyślony świat”, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 33 w Bydgoszczy i Urząd Marszałkowski w Toruniu.

Czytaj więcej!

REBUS MIEJSKI + OLA = SUKCES PLASTYCZNY

W tym roku uczniowie naszej szkoły z powodzeniem brali udział w kilku konkursach plastycznych, które były zorganizowane w ramach Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!

SUKCESY PLASTYCZNE PIERWSZOKLASISTÓW!

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kosmos w moich oczach” został rozstrzygnięty.

Czytaj więcej!

MOC SUKCESÓW PLASTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW!

W przedostatnim tygodniu roku szkolnego zostały rozstrzygnięte dwa miejskie konkursy plastyczne pt. "Wiosenne inspiracje – kwiaty i zwierzęta w radosnej scenerii" oraz "Stop używkom, wybieram zdrowie!".

Czytaj więcej!