NASZE UCZENNICE LAUREATKAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO „TOLERANCJA. OGARNIAM TO!”

III MIEJSCE zdobyła Lilianna Kotecka - uczennica klasy 5b, natomiast Alicja Balcerak z klasy 4a otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Czytaj więcej!

SUKCESY PLASTYCZNE UCZENNIC KLAS STARSZYCH

Miło nam poinformować, że WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „PIEŚŃ CYGAŃSKA Z PAPUSZY GŁOWY UŁOŻONA” zdobyła Maja Brąszkiewicz z klasy 5b, a Iga Olejnik z klasy 6a została wyróżniona prezentacją jej pracy na wystawie pokonkursowej. Ponadto Maria Sowińska z klasy 6b zdobyła III MIEJSCA w Konkursie Fotograficznym pod nazwą „Obiektyw(na) Bydgoszcz 2.0, którego organizatorem był ZSM nr 1 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

SUKCESY UCZENNIC W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "JESIENNY STRAGAN"

Z przyjemnością informujemy, że prace uczennic naszej szkoły: Igi Olejnik, Alicji Balcerak i Anny Kamińskiej zostały nagrodzone w konkursie pt. "Jesienny stragan".

Czytaj więcej!

SUKCESY TRZECIOKALISTÓW W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Konkurs "Nauka siłą" odbył się w ramach XII Bydgoskiego Festiwalu Nauki i miał na celu rozbudzenie dziecięcej wyobraźni, rozwój inwencji twórczej i wrażliwości estetycznej uczestników.

Czytaj więcej!

IV EDYCJA KONKURSU SZTUKA 2.0 ZA NAMI!

Uczennice naszej szkoły, tj. Lena Kilichowska z klasy VII c oraz Lena Bartkowiak z klasy VII a wzięły udział w IV edycji konkursu plastycznego pt. „Sztuka 2.0”, który został zorganizowany w ramach V edycji Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!

SUKCESY DRUGOKLASISÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Mateusz Demski oraz Nicole Klarkowska z klasy 2a zostali laureatami konkursu pn. "Przyroda wita wiosnę".

Czytaj więcej!

KONKURS "WIĘCEJ NAS ŁĄCZY, NIŻ DZIELI" ROZSTRZYGNIĘTY!

W marcu nasi uczniowie mieli szansę zaprojektować swój własny, niepowtarzalny gatunek ryb i wziąć tym samym udział w szkolnym konkursie plastycznym, którego ideą jest promowanie różnorodności, równości, otwartości i tolerancji.

Czytaj więcej!

POZNALIŚMY WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO!

W środę, 2 marca 2022 roku otrzymaliśmy informację, że został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Cuda natury Finlandii”, którego organizatorem był Konsulat Republiki Finlandii w Toruniu.

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Czytaj więcej!

III EDYCJA KONKURSU SZTUKA 2.0 ZOSTAŁA ROZSTRZYGNIĘTA!

Uczniowie naszej szkoły, tj. Iga Olejnik z klasy 5a oraz Ksawery Zborowski z klasy 4a wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Sztuka 2.0”, który został zorganizowany w ramach V edycji Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!