SUKCESY MATEMATYCZNE PIĄTOKLASISTÓW

18 maja w Szkole Podstawowej nr 32 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników międzyszkolnych zawodów o miano „Matematycznego Orła”.

Czytaj więcej!

WYKONAJ ORYGINALNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ!

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie.

Czytaj więcej!

GALA LAUREATÓW I FINALISTÓW OLIMPIAD I KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W poniedziałek 12 września w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy laureaci i finaliści ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów i olimpiad przedmiotowych zostali docenieni przez władze miasta.

Czytaj więcej!

SESJA WIOSENNA LEONA ROZSTRZYGNIĘTA!

Uczniowie naszej szkoły już drugi raz wzięli udział w tegorocznym konkursie "Leon". Tym razem musieli jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ z powodów technicznych wyniki zostały nadesłane do szkoły tuż przed zakończeniem roku szkolnego.

Czytaj więcej!

UROCZYSTE PODSUMOWANIE KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WARSZAWSKIM

Wiktor Żydak z klasy 8a uzyskał Tytuł Finalisty III edycji Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Warszawskim organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 57 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

SUKCES W KONKURSIE HISTORYCZNO – PRZYRODNICZYM

Z wielka radością informujemy, że w miejskim konkursie historyczno-przyrodniczego "Z biegiem czasu, z biegiem Brdy", Amelia Domagała z klasy 4a i Oliwia Domagała z klasy 4b zajęły 2 miejsce w kategorii historycznej „Perły architektury przemysłowej – Hala Pomp w Myślęcinku i Wieża Ciśnień”.

Czytaj więcej!

KOLEJNY SUKCES AGATY JÓŹWIAK

Agata uzyskała Tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia.”

Czytaj więcej!

IV EDYCJA KONKURSU SZTUKA 2.0 ZA NAMI!

Uczennice naszej szkoły, tj. Lena Kilichowska z klasy VII c oraz Lena Bartkowiak z klasy VII a wzięły udział w IV edycji konkursu plastycznego pt. „Sztuka 2.0”, który został zorganizowany w ramach V edycji Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!

SUKCESY DRUGOKLASISÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Mateusz Demski oraz Nicole Klarkowska z klasy 2a zostali laureatami konkursu pn. "Przyroda wita wiosnę".

Czytaj więcej!

REBUS MIEJSKI + OLA = SUKCES PLASTYCZNY

W tym roku uczniowie naszej szkoły z powodzeniem brali udział w kilku konkursach plastycznych, które były zorganizowane w ramach Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!