NOWA MOBILNOŚĆ NAUCZYCIELA DO WALENCJI

W dniach 20.05 -24.05 pani Anna Smeja miała okazję uczestniczyć w szkoleniu w Walencji na temat zastosowania narzędzi TIK w procesie edukacji organizowanym przez Europass Teacher Academy.

Czytaj więcej!

MÓWIĄ O NAS...

21 maja naszą szkołę odwiedziła dziennikarka TVP Bydgoszcz. Tematem wizyty były działania naszej szkoły w ramach Erasmus+ oraz mobilności uczniów na Cypr i na Sycylię.

Czytaj więcej!

NOWA MOBILNOŚĆ UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NA WŁOSKIEJ SYCYLII

Troje uczniów i dwoje nauczycieli wyruszyło 5 maja na ostatnią mobilność w tym roku szkolnym.

Czytaj więcej!

ERASMUS+ NAPRAWDĘ WARTO!

W kwietniu sześcioro uczniów z naszej szkoły wraz z trojgiem opiekunów uczestniczyło przez tydzień w lekcjach i zajęciach dodatkowych w Foley’s School na Cyprze w ramach programu Erasmus+. Po powrocie podczas cyklu trzech spotkań z innymi uczniami i nauczycielami SP 41 uczestnicy wyjazdu podzielili się swoimi doświadczeniami i wrażeniami.

Czytaj więcej!

KOLEJNA MOBILNOŚĆ W RAMACH AKREDYTACJI, CZYLI „JOB SHADOWING” W BARCELLONIE NA WŁOSKIEJ SYCYLII

Czytaj więcej!

VIII EDYCJA BIEGU ERASMUSA

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do kibicowania naszym zawodnikom, którzy w piątek 12 kwietnia o godz. 10.00 rozpoczną bieg na boisku szkolnym. Mile widziane wszelkie transparenty, gadżety kibiców i hasła oraz okrzyki związane z wydarzeniem, które pomogą nam zbudować niezwykły nastrój. Bądźcie gotowi do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Czytaj więcej!

NOWA MOBILNOŚĆ UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

Sześciu uczniów naszej szkoły i trzech nauczycieli udało się na Cypr w ramach akredytacji Erasmus+.

Czytaj więcej!

ZMIANA REKRUTACJI NA KOLEJNY WYJAZD W RAMACH ERASMUS+

Zapraszamy uczniów klas 3-8 do wzięcia udziału w rekrutacji, na zgłoszenia czekamy tylko do wtorku 9 kwietnia.

Czytaj więcej!

OGŁASZAMY REKRUTACJĘ NA KOLEJNY WYJAZD W RAMACH ERASMUS+

Jesteś zaangażowany w działania społeczności szkolnej? Chcesz wiedzieć więcej na temat wartości obywatelskich obywatela Unii Europejskiej? Chcesz poznać uczniów z siedziby Unii Europejskiej? Ten wyjazd jest dla Ciebie.

Czytaj więcej!

JOB SHADOWING - TENERYFA

Kolejny raz, w ramach akredytacji Erasmus+, nasi nauczyciele wyjechali za granicę. Tym razem nie na szkolenie, ale aby obserwować pracę innych szkół.

Czytaj więcej!