OBCHODZILIŚMY ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2022

W naszej szkole przede wszystkim skupiamy się na zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia.

Czytaj więcej!

„LEKKI PLECAK DZISIAJ MAM, BO O SWÓJ KRĘGOSŁUP DBAM!”.

Zgodnie z tegorocznym hasłem przewodnim promujemy w naszej szkole lekkie plecaki w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie uczniów, a przede wszystkim w trosce o ich kręgosłupy.

Czytaj więcej!

KONKURS Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA WALKI Z AIDS

Już kolejny raz w naszej szkole zorganizowano konkurs na temat wirusa HIV i choroby, którą on wywołuje.

Czytaj więcej!

WERONIKA SIWAK – LAUREATKĄ III MIEJSCA KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO „MEDYCYNA NA 6”

Dnia 8 maja 2021 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu wojewódzkiego „Medycyna na 6”. Laureatką III miejsca została Weronika Siwak z klasy 8a.

Czytaj więcej!

1 GRUDNIA – ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS

Z tej okazji odbył się w naszej szkole konkurs online. Chętni uczniowie z klas siódmych i ósmych wykazali się swoją wiedzą na temat HIV i AIDS.

Czytaj więcej!

ZDROWO SIĘ ODŻYWIAMY

W ramach ogólnopolskiego programu „Trzymaj formę”, uczniowie klas: 2a, 2b i 2c podjęli wyzwanie kształtowania właściwych nawyków żywieniowych.

Czytaj więcej!

WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU

15 listopada 2019 r. uczennice z naszej szkoły wzięły udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony.

Czytaj więcej!

UDZIAŁ W WYKŁADZIE W RAMACH MEDYCZNEJ ŚRODY

Rozpoczęliśmy kolejny sezon uczestnictwa w wykładach w ramach Medycznej Środy, które odbywają się w auli Wydziału Farmaceutycznego CM UKW. Tym razem tematem wykładu był stres i zmęczenie w naszym życiu.

Czytaj więcej!

KOLEJNA WIZYTA PANI ZIMY W NASZEJ SZKOLE

Ostatnie liście opadły już z drzew. Dni stają się coraz krótsze. Powoli żegnamy jesień. 22 grudnia zacznie panować ZIMA. Do nas przyszła nieco wcześniej, aby życzyć wszystkim dzieciom i pracownikom szkoły zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej!

„MEDICALIA” – DZIEŃ NAUKI NA COLLEGIUM MEDICUM UMK

„Medicalia” to seria warsztatów o różnorodnej tematyce związanej ze zdrowiem człowieka. Organizowane są przez CM UMK i przeznaczone są dla wszystkich osób, które fascynuje medycyna, bez względu na wiek. W tym roku w dwóch warsztatach brali udział uczniowie z klas VIII A i B wraz opiekunem –p.M.Ulanowską-Dylik.

Czytaj więcej!