WERONIKA SIWAK – UCZENNICA KLASY 8A
LAUREATKĄ III MIEJSCA
KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO
„MEDYCYNA NA 6”

Dnia 8 maja 2021 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu wojewódzkiego „Medycyna na 6”. Laureatką III miejsca została Weronika Siwak z naszej szkoły. Musiała zmierzyć się z wieloma trudnymi pytaniami z biologii, chemii i fizyki podczas testu , który odbył się online w marcu br. Po rozdaniu dyplomów i nagród uczniom przez wicedyrektora LO nr VI mgr Adriana Sajnę, laureaci wzięli udział w warsztatach z przedmiotów przyrodniczych. Musieli wykonać doświadczenia z fizyki i chemii oraz biologii. Zadania wykonywali wg instrukcji pod czujnym okiem nauczycieli z „szóstki”. W ten sposób mieli możliwość poznania metod pracy na lekcjach w tej szkole, w klasach medycznych.
         Weronice i innym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce.
Opiekunem Weroniki była pani Małgorzata Ulanowska-Dylik (n-l biologii i chemii).