ŚWIĘTO KULTURY KUJAWSKIEJ W NASZEJ SZKOLE – SPOTKANIE Z ZESPOŁEM PIEŚNI I TAŃCA ZIEMIA BYDGOSKA

Dzień 13 czerwca na długo pozostanie w pamięci całej naszej społeczności szkolnej. W ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole tancerzy oraz kapelę Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska .

Czytaj więcej!

MOJĄ PASJĄ SĄ PODRÓŻE – SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ

W dniu 10 czerwca w naszej szkole odbyły się wyjątkowe warsztaty z edukacji międzykulturowej dla uczniów klasy 1a oraz 3a.

Czytaj więcej!

WARSZTATY EMPATII Z FUNDACJĄ TERAZ WY

W poniedziałek, 10 czerwca 2024 roku odbyły się niezwykłe warsztaty na temat empatii, zorganizowane we współpracy z Fundacją Teraz Wy. W zajęciach wzięły udział klasy 1a, 2a, 3a, 3b, 6a, 6b oraz 8a.

Czytaj więcej!

PIERWSZAKI NA POLICJI

5 czerwca uczniowie klas 1a oraz 1b wybrali się na wycieczkę do Miejskiej Komendy Policji w Bydgoszczy, której celem było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzenie budynku komendy i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z DYREKTORAMI NASZEJ SZKOŁY

Dnia 17 maja do naszej szkoły zawitali wyjątkowi goście. W ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego „Od pasji do kariery” zaproszenie na spotkanie ze społecznością szkolną przyjęli obecny dyrektor szkoły oraz jego poprzednicy.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM

Dnia 9 maja w murach naszej szkoły gościliśmy dwie wyjątkowe absolwentki, które pełnią funkcje ratowniczek wodnych w Bydgoskim Pałacu Młodzieży.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z LEŚNICZYM

W poszukiwaniu ciekawego człowieka w ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego „Od pasji do kariery”, uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wyruszyli na ekscytującą wycieczkę do Nadleśnictwa Białe Błota.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z BIBLIOTEKARZEM

W ramach grantu „Od pasji do kariery - spotkania z ciekawymi ludźmi”, klasy młodsze odwiedzały miejską bibliotekę, aby zgłębić tajniki pracy bibliotekarza.

Czytaj więcej!

ODWIEDZINY U STRAŻAKÓW

W ramach Bydgoskiego Grantu Oświatowego rozpoczęliśmy realizację drugiej edycji projektu „Od pasji do kariery – Spotkania z ciekawymi ludźmi". Podczas cyklicznych spotkań uczniowie będą mieli okazję do spotkań i rozmów z osobami, które w różnych dziedzinach życia odniosły sukces bądź pełnią ważną rolę w życiu społecznym, kulturalnym lub politycznym.

Czytaj więcej!