LABOLATORIUM SUS

Z przyjemnością informujemy, że od tego roku nasza szkoła jest tzw. szkołą laboratoryjną.

Czytaj więcej!

PISZĄ O NAS...

Zdalna konferencją przygotowana w maju przez naszą szkołę i Szkołę Podstawową nr 32 w Bydgoszczy spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród szkół z całej Polski.

Czytaj więcej!

KOLEJNY RAZ ZOSTALIŚMY SZKOŁĄ UCZĄCĄ SIĘ!

11 maja br. wspólnie ze Szkołą Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi im. Floriana Kaji w Bydgoszczy zorganizowaliśmy konferencję upowszechniającą efektywne nauczanie i uczenie się w ramach programu Klubu Szkół Uczących Się realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Polsko - Amerykańską Fundację Wolności.

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY NA WEBINARIUM

Wraz ze Szkołą Podstawową nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi im. Floriana Kaji w Bydgoszczy mamy zaszczyt zaprosić na konferencję upowszechniającą efektywne nauczanie i uczenie się pt.:„Jak bezpiecznie rzucać uczniów na głęboką wodę? - Deep learning” w ramach programu Klubu Szkół Uczących Się.

Czytaj więcej!

OTRZYMALIŚMY PRESTIŻOWY TYTUŁ „SZKOŁA UCZĄCA SIĘ”!

Dnia 14 maja 2019 roku miało miejsce doniosłe wydarzenie. Był to PANEL KOLEŻEŃSKI połączony ze SPACEREM EDUKACYJNYM z udziałem gości wieńczący kilkuletnią pracę w programach Całościowy Rozwój Szkoły.

Czytaj więcej!