7 kwietnia  - Światowy Dzień Zdrowia

Już kolejny rok obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, który został  ustanowiony w 1950 roku przez WHO. W naszej szkole przede wszystkim skupiamy się na zdrowym odżywianiu
i zdrowym stylu życia. Ponieważ podstawą zdrowego odżywiania są warzywa i owoce, uczniowie klasy 8b wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Ulanowską-Dylik, przygotowali wystawę warzyw i owoców oraz quiz wiedzy na temat wartości odżywczych tych roślin. Jednocześnie uczniowie naszej szkoły podzielili się ze wszystkimi wspaniałymi przepisami  różnych zdrowych potraw, które przygotowują w domu. Wśród nich znalazły się smaczne koktajle, smakowicie wyglądające ciasta, naleśniki i wiele innych cudownych przepisów na wspaniałe potrawy. Uczniowie naszej szkoły głosowali na najciekawsze potrawy. Brali pod uwagę: sposób ich przedstawienia, sfotografowania i estetykę, a specjalna niezależna komisja w składzie: Agnieszka Wybrańska kl.7c, Paulina Grzeszczak kl.7c, Nikola Wendland kl.7c, dodała swoje głosy.

Wyróżniono przepisy następujących uczniów:

I miejsce   Antonina Kudła
  II miejsce   Lena Laska  kl.7a