REBUS MIEJSKI + OLA = SUKCES PLASTYCZNY

W tym roku uczniowie naszej szkoły z powodzeniem brali udział w kilku konkursach plastycznych, które były zorganizowane w ramach Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!

SUKCESY PLASTYCZNE PIERWSZOKLASISTÓW!

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kosmos w moich oczach” został rozstrzygnięty.

Czytaj więcej!

MOC SUKCESÓW PLASTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW!

W przedostatnim tygodniu roku szkolnego zostały rozstrzygnięte dwa miejskie konkursy plastyczne pt. "Wiosenne inspiracje – kwiaty i zwierzęta w radosnej scenerii" oraz "Stop używkom, wybieram zdrowie!".

Czytaj więcej!

KONKURS PLASTYCZNY „KOSMOS OCZAMI DZIECKA” ROZSTRZYGNIĘTY!

Uczniowie z klas I-III oraz IV-VIII naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ”Kosmos oczami dziecka”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 32 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

JULIA MIAŁA „OKO NA ZIMĘ”! GRATULUJEMY!

Pierwsze dni wiosny przyniosły miłe wieści. Uczennica klasy 7a, Julia Bartkowiak została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „OKO NA ZIMĘ”, którego organizatorem było Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

Czytaj więcej!

KONKURS SZTUKA 2.0 ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY!

Uczniowie klasy VII a, tj. Belle Honey Aristorenas, Antonina Hankiewicz i Przemysław Wasilewski wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Sztuka 2.0”, który został zorganizowany w ramach IV edycji Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

Czytaj więcej!

NASZE UCZENNICE PO RAZ PIĄTY LAUREATKAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO!

Czytaj więcej!

KONKURS „MATEMATYKA ZE ŚNIEGU” ZAKOŃCZONY!

Matematyka stała się inspiracją do zabaw na świeżym powietrzu i pretekstem do twórczości plastycznej.

Czytaj więcej!

SZTUKA BUNTU I PROWOKACJI. DADAIZM W OCZACH NASZYCH UCZNIÓW

Nasi siódmoklasiści na zajęciach plastycznych weszli w rolę współczesnych dadaistów i twórczo zinterpretowali uznane dzieło sztuki.

Czytaj więcej!

POZNALIŚMY WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO!

W poniedziałek, 21 grudnia 2020 roku otrzymaliśmy informację, że został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Zostań w domu z Muminkami”, którego organizatorem był Konsulat Republiki Finlandii w Toruniu.

Czytaj więcej!