MOC SUKCESÓW PLASTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW

W przedostatnim tygodniu roku szkolnego zostały rozstrzygnięte dwa miejskie konkursy plastyczne pt. "Wiosenne inspiracje – kwiaty i zwierzęta w radosnej scenerii" oraz "Stop używkom, wybieram zdrowie!". W obu z nich udział wzięli uczniowie z naszej szkoły.

Zdaniem pierwszego konkursu, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 32 w Bydgoszczy, było wykonanie pracy o tematyce wiosennej w technice origami, natomiast drugi konkurs był realizowany w ramach programu profilaktycznego "Uzależnienia? Jestem na nie!" i dotyczył promocji zdrowego stylu życia. Organizatorem tego konkursu był Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Miło nam poinformować, ze w konkursie origami I miejsce zdobył uczeń klasy 7a Wiktor Greń, a III miejsce uczennica tej samej klasy Agata Jóźwiak.

Informacje na stronie organizatorów konkursu:

Natomiast w konkursie o charakterze prozdrowotnym I miejsce zdobyła Julia Bartkowiak z klasy 7a i jej siostra Lena Bartkowiak z klasy 6a.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.
LAUREATOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!