SUKCESY W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH – CIĄG DALSZY!!!

26 maja w Toruniu odbył się Finał KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI „LIGA ZADANIOWA pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego dla uczniów województwa kujawsko-pomorskiego, który zakończył zmagania w roku szkolnym 2020/2021. Konkurs organizowany był na dwóch poziomach: dla klas szóstych i dla klas siódmych.

Rywalizacja na poziomie klas szóstych zakończyła się na II etapie rejonowym. Naszą szkołę reprezentował Szymon Pilarski z klasy 6d pod opieką pani Katarzyny Łasy.

Szymon uzyskał najwyższą lokatę: I miejsce.

Na poziomie klas siódmych w konkursie uczestniczyło 6 osób z klasy 7a: Maciej Kryspin, Michał Szarata, Przemysław Wasilewski, Wiktor Greń i Wiktor Żydak pod opieką pani Katarzyny Fredyk.Rywalizację na II etapie rejonowym, osiągając wysokie lokaty zakończyli:

Przemysław Wasilewski: III miejsce

Wiktor Żydak: Wyróżnienie

Wiktor Greń uzyskałna II etapie najwyższą lokatę: I miejsce, dającą kwalifikację do ścisłego Finału.

W Finałowej rozgrywce uzyskał tytuł Finalisty.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, życząc im dalszych sukcesów.