FERIE Z KSIĄŻKĄ

Drodzy Uczniowie klas 1-4!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w szkolnej akcji „Ferie z książką”.

Jeśli lubicie czytać powieści – nie tylko lektury – to mamy coś właśnie dla Was!

Ferie zimowe, dwa tygodnie odpoczynku od szkoły, to doskonały czas na przeczytanie czegoś dodatkowego.

Zasady akcji są następujące:

1.       Zabierasz ze szkoły kartę konkursową – jest dostępna w bibliotece u pani Izabeli Kantorek lub w sali 304 u pani Martyny Zielińskiej. Karty można pobierać do piątku 27 stycznia.

2.       Wybierasz książki, które chciałbyś przeczytać (nie mogą to być szkolne lektury). Książki możesz wypożyczyć ze szkolnej lub miejskiej biblioteki. Możesz też sięgnąć po swoje ulubione powieści z domowej półki

3.       Każdego dnia ferii czytasz je przez co najmniej 20 minut!

4.       Rodzice/ dziadkowie/ opiekunowie kontrolują, czy uczciwie wykonujesz to zadanie i podpisują się w wyznaczonym miejscu na Waszej karcie.

5.       Należy wykonać jedno zdjęcie, na którym można zobaczyć Was czytających książkę. Zdjęcie prosimy wysłać w dowolnym dniu ferii w wiadomości prywatnej do p. Martyny Zielińskiej na Teams.

6.       Wypełnione karty należy przynieść w poniedziałek po feriach (13.01) do szkolnej biblioteki.

7.       Dla najwytrwalszych czytelników przewidziano słodkie upominki.

ZAPRASZAMY!

Organizatorki