Dzisiejszy dzień był kolejnym w roku szkolnym podczas którego gościliśmy w progach naszej szkoły dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Karnawał to szalony czas uwielbiany przez dużych i małych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych spotkanie obfitowało w tańce i zabawy, dzięki którym świetne humory nie opuszczały i z przyjemnością oddawały  się radosnym zajęciom. W rytmie bachaty dzieci miały okazję pokazać swoje umiejętności taneczne, a także  podczas kolejnych zabaw wykazać się zdolnościami artystycznymi podczas ozdabiania masek karnawałowych i strojów balowych. Doświadczenia z balonami były idealną propozycją zabawy i eksperymentu. Nauka wspólnej zabawy i współpracy między dziećmi, to zapewne kolejne zalety takiej twórczej i kreatywnej aktywności podczas spotkania. Wszystko to można było zorganizować dzięki zaangażowaniu uczennic z klasy 6a oraz 4a, którym bardzo dziękujemy.