KLASA 8A ŻEGNA SIĘ ZE SZKOŁĄ

Takich pożegnań jeszcze nie było…

Nasze pierwsze spotkanie pożegnalne odbyło się na koniec maja w stadninie koni w Jarużynie. Przybyli na nią uczniowie klasy 8A wraz z rodzicami i wychowawcą panią Hanną Podosek. Na spotkaniu obecny był również dyrektor naszej szkoły pan Wojciech Konarski, który wygłosił przemowę. Pierwszą atrakcją było ognisko z możliwością upieczenia kiełbasek i pianek, następnie udaliśmy się na spacer dookoła stajni. Gdy wróciliśmy do pięknie udekorowanej sali, czekało na nas pyszne jedzenie. Następnie pani Iwona Gburek - główna  organizatorka spotkania - wyszła z inicjatywą zabawy polegającej na odpowiadaniu na pytania dotyczące znajomości naszej szkoły i nauczycieli. W nagrodę za poprawne odpowiedzi dostawaliśmy słodkości. Potem przyszedł jeszcze czas na kolację. Pizzy, frytkom i pikantnym skrzydełkom trudno było się oprzeć. Po jedzeniu i zabawach mielimy chwilę dla siebie. Jedni grali w gry planszowe i terenowe, inni  odwiedzili przepiękne konie. Następnie mieliśmy kolejną atrakcję. Tym razem było to odgadywanie nazw rzeczy ukrytych w pudełku. Nie widzieliśmy ich, mogliśmy je tylko je dotykać. To dopiero była zabawa! Gdy zaczęło się ściemniać, ruszyliśmy na parkiet. Gdy nadszedł koniec, trudno było się nam rozstać, więc postanowiliśmy, że spotkamy się ponownie. Tym razem czerwiec, Wyspa Młyńska. I znów zabawy, konkursy, słodkości i oczywiście lody. Oba  wydarzenia były świetną okazją do wspaniałej integracji i na pewno na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Uczniowie 8A