Kolejna wizyta Pani Zimy w naszej szkole

Ostatnie liście opadły już z drzew. Dni stają się coraz krótsze. Powoli żegnamy jesień. 22 grudnia zacznie panować ZIMA. Do nas przyszła nieco wcześniej, aby życzyć wszystkim dzieciom i pracownikom szkoły zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Przyniosła kosz pełen pierników – symbolu tych pięknych Świąt, które rozdała wszystkim dzieciom odwiedzając je w salach lekcyjnych. Jak zwykle ubrana była w białą suknię, na którą nałożyła ciepłe bolerko. We włosach upięła mieniące się w słońcu kryształy.
  W postać Pani Zimy wcieliła się Agata Lewandowska z klasy 6b, a towarzyszyły jej dwa Elfy – Oskar i Oliwier Kocharyan w pięknych świątecznych strojach. Aby Pani Zimie było przyjemnie podczas wizyty w naszej szkole, uczniowie z klasy VI A przygotowali piękną wystawę tematyczną na holu przy pomocy p. Martyny Zielińskiej. Zaprezentowali na niej wiersze oraz plakaty o zimie.
Opiekę nad Panią Zimą sprawowała p. M.Ulanowska-Dylik.