WYRÓŻNIENIE

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Z  dumą informujemy, iż  uczennica naszej szkoły HANIA  KAPELA z klasy VIII a otrzymała WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym

”MATEMATYKA NA 6”.
Konkurs adresowany był do uczniów VIII  klas szkół podstawowych.

Organizatorem konkursu było VI Liceum Ogólnokształcące im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy.
Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z zadań zamkniętych i otwartych, z zakresu wiedzy i umiejętności obowiązujących w szkole podstawowej oraz  treści rozszerzonych na poziomie gimnazjalnym.
Opiekunką uczennicy była p. Katarzyna Fredyk

Gratulujemy!

FINALISTA

MIEJSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

"ORZEŁ MATEMATYCZNY"

Z  dumą informujemy, iż  uczeń naszej szkoły WIKTOR GREŃ z klasy V a otrzymał tytuł FINALISTY w Miejskim Konkursie Matematycznym

”ORZEŁ MATEMATYCZNY”.

Konkurs adresowany był do uczniów V  klas szkół podstawowych na szczeblu szkolnym i powiatowym.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy.
Laureaci i Finaliści konkursu zostali wyłonieni po III etapach: szkolnym, miejskim i finałowym.
Opiekunką ucznia była p. Katarzyna Fredyk

Gratulujemy!