Kolejny  konkurs na "Dyniowe zwierzątko lub lampion", który odbył się w naszej szkole, został rozstrzygnięty na początku listopada 2020 roku. Wpłynęło wiele bardzo ciekawych, pomysłowych, wspaniałych prac, których wystawę można obejrzeć na piętrach naszej szkoły lub w galerii na stronie internetowej SP 41. W konkursie brali udział uczniowie z klas O-3 i 4-8. Powstały koty, myszki, pingwinki, sowa, lis, kameleon, wieloryb, nietoperz, miś, ul z pszczołą, flaming, lampiony... Jury miało naprawdę trudne zadanie. W ostatecznym wyniku szczególne wyróżnienie na poziomie klas 0-3 otrzymuje Maja B. z klasy 3c, a na poziomie klas 4-8 Oskar P. z klasy 7b.  Pozostali uczestnicy za swój trud również zostaną docenieni po powrocie do szkoły.

organizatorki: mgr Małgorzata Merska, mgr Małgorzata Ulanowska-Dylik