Regulamin konkursu „Kto RR wspiera ten więcej od niej odbiera” dla klas 0 – 8 w SP 41 w Bydgoszczy, dotyczący wpłat na konto Rady Rodziców dobrowolnych składek.

1. Organizatorem konkursu jest RR działająca przy SP 41 w Bydgoszczy.

2. Uczestnikami konkursu są wszyscy Rodzice uczniów, tworzący klasy w SP41 w Bydgoszczy.

3. Celem konkursu jest zbiórka dobrowolnych składek na konto Rady Rodziców przy SP41 w Bydgoszczy w terminie do 31.12.23 r.

4. Czas trwania konkursu: od 01.09.23 do 31.12.23 r.

5. Nagrody: - Rada Rodziców przyzna nagrodę w wysokości 10% dokonanej wpłaty klasie, która jako pierwsza dokona wpłaty na konto RR składek od wszystkich uczniów wchodzących w skład klasy w terminie do 31.12.23. Rada Rodziców przyzna nagrodę w wysokości 5% dokonanej wpłaty kolejnym dwóm klasom które dokonają wpłat na konto RR składek od wszystkich uczniów wchodzących w skład klasy i będą jedną z dwóch w kolejności dokonania tych wpłat w terminie do 31.12.23.

6. Jako potwierdzenie należy przesłać maila potwierdzającego liczbę uczniów, którzy dokonali wpłat na adres mailowy RR przez skarbnika klasowego.

6. Pierwsze trzy klasy otrzymają nagrody w formie finansowej w określonej wysokości, po przedstawieniu faktury VAT, wystawionej dla Rady Rodziców przy SP41 w Bydgoszczy.

7. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 31.03.24 komunikatem RR zamieszczonym na stronie www SP41 w Bydgoszczy.

8. Wszelkie reklamacje dotyczące wyników konkursowych należy przesyłać na konto e-mail Rady Rodziców w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od daty oficjalnego ich ogłoszenia.