1 [m]

Wielu uczestników ogólnopolskiego konkursu wiedzy o Harrym Potterze, który odbył się 1 marca 2019 roku wielokrotnie dopytywało o jego wyniki. Już są!

Miło nam poinformować, że 2 miejsce w katergorii Ronuś wywalczyła WIKTORIA BALCEREK z klasy 8c, zaś nagrodę specjalną otrzymał KRYSTIAN FREJTER z klasy 7b.

Pozostali uczniowie naszej szkoły - uczestnicy konkursu spisali się świetnie, Hermiona byłaby z nich dumna! Niektórzy byli o krok od wygranej… może następnym razem się uda. Ale tu nie o wygraną chodzi, a o dobrą zabawę. Dlatego każdy z uczestników otrzymuje bon na 200 złotych zniżki przy zamówieniu Potterowego Obozu Weaslejek! Nagrody wraz z dyplomami zostaną przesłane na adres szkoły do końca kwietnia bieżącego roku. Zwycięzcom zostaną one wręczone w czasie apelu z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Szczegółowe informację o wynikach konkursu znajdują się pod linkiem: http://weaslejek.com/wyniki-2019/.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE,
A ZWYCIEZCOM GRATULUJEMY SUKCESU!