KONKURS WIEDZY O HARRYM POTTERZE

Rada Samorządu Uczniowskiego zachęca uczniów klas 4-8 do udziału w ogólnopolskim konkursie wiedzy o Harrym Potterze, który - mamy nadzieję - zostanie przeprowadzony i w naszej szkole w piątek, 1 marca 2019 roku o godz. 13:00. Lubisz magiczne wyzwania? Fascynuje Ciebie świat Harry’ego Pottera? Ten konkurs jest dla Ciebie! Może to właśnie ty i nasza szkoła zdobędziecie nagrody! Udowodnij, że nie jesteś Mugolem i zmierz się z Sam-Wiesz-Kim!

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą
w nieprzekraczalnym terminie do czwartku, 21 lutego 2019 roku. Chętni do wzięcia udziału w konkursie proszeni są o zgłoszenie się do sali nr 31, do pana Gracjana Czapiewskiego I pobranie zgody dla rodziców. Warunkiem przystąpienia szkoły do konkursu jest udział w nim minimum 5 uczniów z całej szkoły oraz wpłata wpisowego w wysokości 8 złotych.

Informujemy również, że na stronie www.weaslejek.com znajdują się testy konkursowe z poprzednich lat, które mogą Wam posłużyć do utrwalenia wiedzy o Harrym. Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin konkursu.

Pliki do pobrania: