Kontynuujemy akcję  „Lekki plecak”

Już kolejny rok organizujemy konkurs na hasło promujące noszenie lekkiego plecaka przez cały rok, aby mieć zdrowy kręgosłup. W tym roku zwyciężyło hasło ułożone przez uczniów z klasy 7 B.

"Lekki plecak musisz mieć, jeśli zdrowo rosnąć chcesz"

Oto inne propozycje uczniów:

Lena Kerner kl.3b                  „10% masy Twego ciała
                                                   to prawdziwa waga jest plecaka cała.
                                                   Pamiętaj o tyk koleżanko, kolego
                                                   jeśli nie chcesz mieć kręgosłupa chorego!”

Szymon Chłapek kl.3b          „Lekki plecak to podstawa
                                                   dla nas uczniów ważna sprawa.
                                                   O kręgosłup dbamy,
                                                   bo całe życie przed sobą mamy.”

Uczniowie klasy 7b               „Lekki plecak musisz mieć jeśli szybko biegać chcesz!”

„Lekki plecak – świetna sprawa, dbaj o zdrowie- dobra rada!”

Uczniowie klasy 8c               „Lekki plecak trzeba mieć, żeby silne plecy mieć.”

Koordynatorem konkursu jest p.Małgorzata Ulanowska-Dylik