MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB STARSZYCH

W dniu 27 września 2023 r. zakończyła się w naszej szkole akcja z okazji „Międzynarodowego Dnia Osób Starszych”. Przeprowadzona zbiórka darów (kosmetyków, herbat i słodyczy) na rzecz pensjonariuszy DPS „Jesień Życia” w Bydgoszczy okazała się wielkim sukcesem.

1 [m]

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych przypadającego w dniu 1 października wolontariusze wraz z Panią Beatą Leśniewską udali się do Domu Pomocy Społecznej „Jesień Życia” w Bydgoszczy.

Na początku uczniowie złożyli życzenia Seniorom z okazji ich święta a następnie nastąpiło uroczyste przekazanie prezentów zebranych w czasie zbiórki przez uczniów.

2 [m]

3 [m]

4 [m]

Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze.

6 [m]

6 [d]