Kochany Mikołaj czapkę ma czerwoną,
zniszczone kalosze, brodę oszronioną.
Niesie ciężki worek prezentów wspaniałych,
chce, by wszystkie dzieci dziś się uśmiechały.”

W poniedziałek, 6 grudnia br., do naszej szkoły zawitali Pomocnicy Świętego Mikołaja. Dzięki wsparciu Rady Rodziców oraz ochoczemu zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego każdy uczeń otrzymał tego dnia słodki upominek. Przepyszne czekoladowe lizaki wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci i sprawiły, że dobry humor nikogo nie opuszczał.

Za sprawą samorządowej akcji - „Dzień z kolorowym atrybutem” - szkolne korytarze zamieniły się w fabrykę Świętego Mikołaja, po których wesoło spacerowali uczniowie ubrani w czerwone stroje. Na ich głowach można zaś było dostrzec najróżniejsze wersje mikołajkowych czapeczek.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej świątecznej akcji i swoją kreatywnością uświetnili ten dzień.