Jedzie Święty Mikołaj,

białą brodą świeci.

Worek z prezentami

ma dla wszystkich dzieci.

Spieszy Święty Mikołaj

z dalekiej północy.

Od wioski do miasta

pędzi w środku nocy.

W środę, 6 grudnia br., do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj z wyjątkowo ciężkim workiem. Przyniósł dla wszystkich grzecznych uczniów przeróżne słodkości: lizaki, czekoladowe talarki oraz cukierki. Odwiedzając każdą z klas, rozdawał nie tylko upominki, ale umilał także czas świątecznymi utworami i wywoływał uśmiech na twarzach oczekujących go dzieci.

Za ten słodki dzień dziękujemy w szczególności:

• Radzie Rodziców, która zakupiła oraz dostarczyła do szkoły przepyszne łakocie
  • Samorządowi Uczniowskiemu, który przeprowadził zbiórkę datków przeznaczoną na zakup upominków
  • Świętemu Mikołajowi, w którego wcielił się Kyrylo Zyma z klasy 7a oraz elfom i pomocnikom, którymi byli: Alina Jankowiak oraz Emilia Just z klasy 4a, Artem Lavrov z klasy 7a, a także Maciej Zacheja z klasy 7b.