W ostatnim tygodniu listopada dotarła do nas informacja o rozstrzygnięciu międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Kolorowy kosz Pani Jesieni”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 26 w Bydgoszczy. Udział w nim wzięła spora grupa uczniów z naszej szkoły. Zadaniem konkursowym było stworzenie pracy w dowolnej technice, w formacie A3, w której młodzi artyści mieli rozbudzić swoją wrażliwość na otaczającą ich przyrodę i przedstawić w ciekawy, artystyczny sposób kolory i dary jesieni.

Miło nam poinformować, że w kategorii klas I-III nasi uczniowie stanęli na wszystkich miejscach podium: Iga Olejnik z klasy III bzdobyła I nagrodę, II nagrodę otrzymała Natalia Bonk - uczennica klasy III b, natomiast III nagrodęwywalczył Szymon Chłapek z klasy II b. Wyróżnienia otrzymały: Anife Gashi z klasy II b oraz Agata Bergmann z klasy III b.

Ponadto w kategorii klas VII–VIII I miejsce otrzymała Wiktoria Piasecka, która jest uczennicą klasy VII b.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁW KONKURSIE.
LAUREATOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!