MOC SUKCESÓW PLASTYCZNYCH UCZNIÓW KLAS STARSZYCH

W czwartek, 9 grudnia 2021 roku dotarły do nas wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. Gdzie zaczęła się Solidarność?, odbywającego się w ramach BGO pod nazwą Bydgoska brama do historii - czyli  od  marca 1981  do  grudnia 1981 roku.

Inspiracją do jego zorganizowania była czterdziesta rocznica wydarzeńBydgoskiego Marca 1981. Konkurs skierowany był do uczniów bydgoskich szkół podstawowych. Zadaniem konkursowym było stworzenie pracy w formacie A3, w dowolnej technice, która w ciekawy sposób przedstawiałaby historię naszego miasta i kraju,
z wykorzystaniem map i symboli okresu Solidarności 1981 roku.

Z naszej szkoły w tym niełatwym tematycznie konkursie wzięło udział troje uczniów, którzy wykonali bardzo oryginalne i staranne prace plastyczne. Uczestnikami konkursu byli: Anna Szufrajda i Emilia Duszka z klasy 5a oraz Dawid Szufrajda, który jest uczniem klasy 7 d.

Miło nam poinformować, że I MIEJSCE w ww. konkursie zdobyła Anna Szufrajda, natomiast Emilia Duszka i Dawid Szufrajda zdobyli WYRÓŻNIENIA.

Merytoryczną opiekę nad uczniami sprawował pan Gracjan Czapiewski.

LAUREATOM KONKURSU SERDECZNIE GRATULUJEMY
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Szkoły Podstawowej nr 41,
Gracjan Czapiewski – nauczyciel muzyki i plastyki.

Wyniki Konkursu na stronie internetowej Organizatora:https://zspp03.edu.bydgoszcz.pl/bgo-konkurs-plastyczny-w1,320,47502.html