NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO!

Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość.

- Michał Anioł

W poniedziałek, 18 listopada 2019 roku odbyła się gala podsumowująca VIII edycję wojewódzkiego konkursu literacko-plastycznego, której organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 31 oraz Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy. Tegoroczny konkurs był poświęconywłoskiemu geniuszowi renesansu, którego nazywano Il Divino, a nadano mu tytuł: „Zaczynajcie – czas dokończy! Michała Anioła sposób na wieczność”.

Zadaniem konkursu w kategorii literackiej było napisanie tekstu prozatorskiego lub poetyckiego o tytule „O czym myśli Dawid?”, a w kategorii plastycznej - stworzenie pracy w dowolnej technice, w formie tonda, w formacie A3 pt. „Moja rodzina z pejzażem w tle”. Galę uświetnili swoją obecnością wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 31, pani Marlena Mioduszewska oraz prorektor KPSW, prof. Janusz Kutta.

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły z powodzeniem wzięli udział w tym niełatwym konkursie. Prace plastyczne przygotowało czworo uczniów naszej szkoły, tj.: Julia Bartkowiak, Antonina Hankiewicz – uczennice klasy VI a, Anna Astvatsaturova z klasy V c oraz Dominik Walkowiak z klasy VII b.

Miło nam poinformować, że I MIEJSCE w VIII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. „Moja rodzina z pejzażem w tle” wywalczyła ANTONINA HANKIEWICZ, natomiast JULIA BATKOWIAK i DOMINIK WALKOWIAK  otrzymali WYRÓŻNIENIA. Merytoryczną opiekę nad uczniami sprawował pan Gracjan Czapiewski.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU DZIĘKUJEMY ZA WYSIŁEK JAKI WŁOŻYLI W WYKONANIE PRAC, A LAUREATOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Szkoły Podstawowej nr 41,
Gracjan Czapiewski – nauczyciel muzyki i plastyki.