NASZE UCZENNICE LAUREATKAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO „TOLERANCJA. OGARNIAM TO!”

W poniedziałek, 25 marca 2024 roku otrzymaliśmy informację, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.
„Tolerancja. Ogarniam to!”,

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 4-6 bydgoskich szkół podstawowych. Celem  konkursu było wykonanie w dowolnej technice,  w formacie A3 plakatu, który miał promować różnorodność i podejmować temat przeciwdziałania wykluczeniom i dyskryminacji.

Miło nam poinformować, że III MIEJSCE w konkursie plastycznym pt. „Tolerancja. Ogarniam to!” zdobyła Lilianna Kotecka - uczennica klasy 5b, natomiast Alicja Balcerak z klasy 4a otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Merytoryczną opiekę nad uczniami sprawował pan Gracjan Czapiewski.

Nagrody zostaną wręczone laureatom i finalistom w czasie II Festiwalu Integracyjnym „Łączy nas różnorodność”, który odbędzie się 14 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół nr 32
w Bydgoszczy.

Więcej informacje o konkursie można przeczytać na stronie Organizatorów: https://edu.bydgoszcz.pl/razemrazniej/zero-dla-dyskryminacji-rozstrzygniecie-konkursow-w1,50,80503.html

DZIEWCZYNOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY
DALSZYCH SUKCESÓW!

Szkoły Podstawowej nr 41,
Gracjan Czapiewski – nauczyciel muzyki i plastyki.