Dnia 5 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci przebrały się za swoje ulubione postacie z bajek,  zaprezentowały pomysłowe kostiumy, dzięki którym szkolne pomieszczenia odwiedzili kowboje, wróżki, rycerze, piraci, krasnoludki, czarodzieje i wielu innych niezwykłych gości. W ramach obchodów święta odbył się konkurs plastyczny. Uczniowie wykonali piękne prace, które ozdobiły szkolny korytarz. Bajkowa atmosfera była świetną okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć klasowych. To był bardzo wesoły dzień. Uśmiech i dobra zabawa sprawiły, że ten listopadowy piątek na długo zostanie w naszej pamięci.

Wszyscy zostali nagrodzeni słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców naszej szkoły.