W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2019”,  zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY
POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów i dzieci, starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom, a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

Wystarczy do 15 listopada 2019 przynieść podpisany ( imię, nazwisko, klasa) stary, zepsuty czy niepotrzebny telefon komórkowy bez baterii. Dane ucznia potrzebne są do wpisania pochwały za zaangażowanie społeczne.

Zachęcam do udziału w akcji.

Sylwia Hałas - koordynator ds. wolontariatu szkolnego

KLIKNIJ po więcej informacji