OTWIERAMY IV SEZON MIEJSKIEGO PROJEKTU „SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA”.

16 listopada, w  Międzynarodowy Dzień Tolerancji, oficjalnie otwieramy IV sezon Miejskiego Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”. Tym razem, zamiast konferencji inauguracyjnej w auli Copernicanum, przygotowaliśmy garść działań online. Szczegóły znajdują się w załącznikach, do których prowadzi link, który jest umieszczony na dole artykułu.

Zapraszamy też do zapoznania się z całą naszą ofertą na rok 2020/2021 (w całości online) – Akademia Pięknego Umysłu. Zachęcamy do udziału w licznych konkursach, które w trudnym czasie pandemii pomogą zmotywować młodzież do wysiłku
i zapewnić niezłą zabawę.

Konkursów można też szukać przy wszystkich filmach, które będziemy publikować w ramach SOiT TV. Będą omówione w sekcji dla nauczycieli, gdzie znajdą się też proponowane scenariusze lekcji do naszych filmów.

Gorąco polecamy!
Zespół Miejskiego Projektu SOiT:
Joanna Kotwicka,
Gracjan Czapiewski,
Przemysław Nowakowski
i młodzieżowa komórka „Sqlaris”.

Na stronie internetowej www.otwarta.bydgoszcz.pl znajdują się już wszystkie aktualne propozycje i terminy.