PODSUMOWANIE AKCJI „DZIECIAKI SŁODZIAKI”

2 [m]

W dniu 26 listopada 2021 r. w naszej szkole zakończyła się zbiórka słodyczy z okazji Mikołajek jako dar dla dzieci z Domu Małego Dziecka. Zebrany słodki podarunek serca został w całości dostarczony do Bazyliki pw. Św. Wincentego a Paulo, a następnie spakowany i przekazany przez młodzież do domów dziecka i dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego.

Serdecznie dziękuję wszystkim naszym Darczyńcom!

Dzięki Waszej ofiarności, wrażliwości i Wielkiego Serca Św. Mikołaj rozweselił wiele, wiele smutnych twarzy :)

Jesteście wspaniali!

DZIĘKUJEMY!