PODSUMOWANIE AKCJI - DZIEŃ DAWCY SZPIKU

1 [m]

W dniu 7 grudnia w Galerii Pomorskiej odbyła się rejestracja dawców komórek macierzystych, w której brali udział uczniowie naszej szkoły. Podczas trwania akcji zarejestrowaliśmy 180 osób w bazie Dawców Szpiku i Komórek Macierzystych Fundacji DKMS Polska.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Potencjalnym Dawcom gratulujemy świadomej decyzji. Być może w tym przedświątecznym czasie zrobiliście komuś prezent, najważniejszy i najpiękniejszy - życie. Dziękujemy wolontariuszom Szkoły Podstawowej nr 41, którzy pełnili służbę w tym szczytnym celu.

Agatce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Ewa Bednarek