PODSUMOWANIE AKCJI „KARTKA ŚWIĄTECZNA NA CELE AKCJI POMOCOWYCH”.

Celem akcji było wspólne kultywowanie jednej z najpiękniejszych tradycji – pisanie kartek świątecznych w społeczeństwie. Prześliczne kartki z życzeniami świątecznymi zostały wypisane i ozdobione przez uczniów na cele akcji pomocowych. Życzenia bożonarodzeniowe przekazaliśmy podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Bydgoszczy, kartki trafiły również do dzieci przebywających w szpitalu. Kartkę otrzymała także od nas Oliwka, dla której wcześniej została przeprowadzona zbiórka kasztanów z przeznaczeniem na rehabilitacje.

Miejmy nadzieję, że tradycja pisania kartek świątecznych na nowo odrodzi się w młodym pokoleniu.

Bardzo dziękujemy za wysiłek włożony w ich przygotowanie i za to, że zostały pięknie wypisane z myślą o innych osobach, dla których taka karta na pewno była miłą niespodzianką.

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu

Beata Leśniewska