PODSUMOWANIE AKCJI LIDLA "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW"

Już po raz drugi wzięliśmy udział w akcji Lidla "Szkoły Pełne Talentów". W tym roku udało nam się zebrać 1516 Talenciaków, które następnie wymieniliśmy na nagrody. Tym razem o decyzję poprosiliśmy Samorząd Uczniowski. Podczas spotkania uczniowie i uczennice podzielili się na 4 grupy. Ich zadaniem było przejrzeć katalog, wytypować propozycje nagród i uzasadnić swój wybór. Każda grupa prezentowała swój "plan budżetowy", a następnie opiniowaliśmy, który z nich najtrafniej odzwierciedlał potrzeby uczniów i optymalnie wykorzystywał zgromadzone na koncie szkoły punkty. Po burzliwych namysłach reprezentanci z Samorządu Uczniowskiego demokratycznie postanowili dokonać zmian i wspólnie stworzyli nowy projekt nagród uwzględniający najczęściej powtarzające się propozycje we wszystkich grupach. Taki obrót spraw wydał się ciekawym osiągnięciem porozumienia wśród zgromadzonych. Po krótkim czasie do szkoły dotarły zamówione produkty: gry integracyjne dla młodszych i starszych oraz zestaw piłek. Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w projekt.