PODSUMOWANIE AKCJI: „ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM I PODARUJ DZIECIOM, KTÓRE SPĘDZAJĄ ŚWIĘTA W SZPITALU ODROBINĘ ŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERY

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Zostań Świętym Mikołajem…”, w ramach której w okresie przedświątecznym na terenie naszej szkoły zorganizowaliśmy zbiórkę darów dla dzieci, spędzających święta w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym oraz w Szpitalu Uniwersyteckim, ale także na co dzień obcujący z chorobą.
     Dzieci otrzymały zabawki, maskotki, klocki lego, gry, puzzle, kubki termiczne, poduszki, książki i inne artykuły.
Z pewnością nasza pomoc jest bardzo ważna i potrzebna, pamiętajmy o tym, bo wdzięczność i radość w oczach, szczególnie obdarowanych dzieci jest nie do opisania.

Za wrażliwość, otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość — DZIĘKUJEMY!

Kolejny raz okazało się, że razem możemy więcej.

Koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu

Beata Leśniewska