9 maja podczas 'Dnia eTwinning' podsumowaliśmy nasz tegoroczny projekt międzynarodowy 'Live and let live'. Tego dnia mieliśmy okazję spotkać się online z naszymi partnerami ze szkół z Turcji, Francji i Grecji. Celem spotkania było podsumowanie efektów naszego projektu, ewaluacja celów i prezentacja wspólnie wypracowanych materiałów, np. opowiadania o dobrych nawykach prozdrowotnych i proekologicznych, ulotek na temat ekologii czy gier planszowych, także o ekologii. Podczas spotkania z uczniami naszej szkoły Szymon oraz Michał z klasy 5 zaprezentowali po angielsku swoje refleksje na temat wycieczki do szkoły na Cyprze - Foley's School - szkoły, z którą współpracujemy od sierpnia 2023 roku w ramach powyższego projektu, projektu od którego właściwie wszystko się zaczęło.