ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII I AKUMULATORÓW MAŁOGABARYTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

W tym roku zebraliśmy prawie 600 kg baterii. Był to trudny rok ze względu na pandemię. Stąd nasze szczególne podziękowanie dla Państwa, za to, że dzięki Wam akcja trwała. Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Sportowymi została laureatem w kategorii: Szkoły Podstawowe w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez REBA Organizacja Odzysku S.A. w Warszawie.

1 [m]

Najwięcej surowca w oddziale przedszkolnym przyniosła Helenka Woropaj – gratulacje!

2 [m]

Natomiast w pionie klas I-III  najwięcej zużytych baterii przyniosła uczennica klasy 3 B - Zofia Mikołajczak – gratulacje!

3 [m]

W pionie klas IV-VIII I miejsce zdobyła uczennica klasy 8 c Alicja Kaźmierkowska ( 300 kg zużytych baterii) i tym samym zdobyła statuetkę „Super-ekolog”.

Dodam, że za akcję odpowiedzialna jest pani Małgorzata Ulanowska -Dylik .

Serdecznie gratulujemy!

4 [m]

5 [m]

II miejsce zajęła Emilia Owczarczak z klasy 8c,  a III miejsce Antoni Gburek również z klasy 8c.

Gratulacje!

6 [m]

Wiktoria Tobolska, Kinga Szczepanek i Roland Brzuskiewicz otrzymali szczególne wyróżnienia za udział w akcji zbiórki zużytych baterii. Gratulacje!

7 [m]

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, rodzicom i wychowawcom za aktywne włączenie się do akcji. GRATULUJĘ !

Razem chrońmy środowisko!

Koordynator akcji: pani Sylwia Hałas