21 marca rozpoczęła się WIOSNA!

Jak co roku, „Pani Wiosna”,  przybyła do naszej szkoły pod postacią pięknej dziewczyny odzianej w jasnozieloną szatę, z rozwianymi ciepłym wiatrem włosami i wianku na głowie z bukszpanu i wiosennych kwiatów.

Przybyła wraz z porannym słońcem zapowiadając ciepły i przyjemny dzień.  Powitała dzieci wierszem, który napisał dla niej kolega z klasy VII A- Daniel Brzuskiewicz:

„Idzie wiosna piękna Pani
z ciemnymi długimi włosami,
w kolorowej sukience wyszytej kwiatami.
Ach! motylki już fruwają,
dni wiosenne przybywają,
rybki w stawie się pluskają
i Panią wiosnę witają.”

Obdarowała dzieci wiosennymi, czekoladowymi jajeczkami będącymi symbolem odradzającego się życia. Spotkała się nie tylko z uczniami, ale także powitała nauczycieli         i pracowników administracji i obsługi.

Wszystkim życzyła wszystkiego najlepszego i tylko słonecznych i radosnych dni. W rolę Pani Wiosny wcieliła się Magda Szumańska z klasy VII B, a towarzyszyła jej koleżanka z klasy – Jasmina Kudła i pani Małgorzata Ulanowska-Dylik.