PRZYRODNICZY SUKCES ANASTAZJI

Uczennica Anastazja Wachowska z klasy 4b uczestniczyła w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” i zdobyła tytuł Laureata III miejsca. Konkurs „Świetlik” jest ogólnopolskim przedsięwzięciem rozwijającym zainteresowania przyrodnicze, promującym ciekawość świata, logiczne myślenie oraz umiejętność prowadzenia doświadczeń i obserwacji naukowych.

Sukces Anastazji jest efektem jej pracowitości, zaangażowania oraz pasji do odkrywania tajemnic świata przyrody. Do konkursu przygotowywała ją pani Beata Leśniewska, która wspierała uczennicę w rozwijaniu wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia tak wysokiego wyniku.

Serdecznie gratulujemy Anastazji tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania naukowych pasji.