Akcja „Lekki plecak 2019/2020”

Rozpoczynamy kolejną edycję akcji „Lekki plecak”. W roku szkolnym 2019/2020 hasło przewodnie akcji brzmi:

Lekki plecak noś – będziesz zdrowy gość!”

Twórcą hasła jest Patryk Jasiak z kl. 8b wraz z kolegami i koleżankami z klasy. Oprócz nich w konkursie na hasło promujące lekki plecak brały udział klasy: 1b, 5d, 6b i 7c.
W roku szkolnym 2019/2020 akcja będzie przebiegać w formie konkursu indywidualnego. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, zostaną wylosowane dwie klasy- jedna z klas I-III, a druga z klas IV-VIII. Uczniom z tych klas zostaną zważone plecaki. Uczniowie, którzy będą mieli najlżejsze plecaki, a jednocześnie będą posiadali wszystkie niezbędne przybory i materiały do lekcji, otrzymają tytuł „Ucznia miesiąca” oraz nagrodę.
Koordynatorem akcji jest p. M.Ulanowska-Dylik wraz z wychowawcami klas.